KONTAKT i O NAS

kontakt i o nas odpluskwianie.pl
kontakt z nami

Nasz adres email:

Można też wypełnić formularz poniżej:

  • Odpowiadamy mailowo lub telefonicznie
  • Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej (do 24h)
  • Konsultacje są darmowe
  • Można pozostawić dane w celu konsultacji
  • Zapewniamy dyskrecję

Gdy chcą Państwo poznać dostępne opcje oraz przybliżoną cenę usługi usuwania pluskiew, kleszczy, obrzeżków potrzebujemy podstawowe dane lokalu*:
1. Ile ludzi nocuje w lokalu?
2. Ile jest sypialni i pom. dziennych w lokalu?
3. Czy mieszka tam osoba/osoby w podeszłym wieku lub z jakimś stopniem niesprawności fizycznej lub społecznej?
4. W jakim mieście znajduje się lokal?

* Odpowiedzi mogą być zdawkowe, np.:
1. 3
2. 2
3. nie
4. Warszawa

Odpowiedzi można przysłać nam na adres email, w powyższym formularzu lub wypełnić łatwy i szybki formularz darmowej wyceny klikając poniżej:

* Prosimy zwrócić uwagę, że nie pytamy się o powierzchnię lokalu ani o wykończenie pomieszczeń innych niż sypialne. W przypadku pasożytów zewnętrznych znaczenie ma ilość potencjalnych sypialni i miejsc do spania, a także ilość pom. dziennych i miejsc do wypoczynku. W dwupokojowym mieszkaniu gdzie nocuje 8 osób problem będzie znacznie poważniejszy niż w domu jednorodzinnym o pow. 3000 m2, gdzie mieszkają 4 osoby.


O NAS

Specjalizujemy się w badaniach, publikacjach, audytach, szkoleniach, konsultacjach oraz zwalczaniu dotyczących pasożytów zewnętrznych, a w szczególności: pluskiew domowych, obrzeżków, kleszczy, innych. Działania prowadzimy w celu weryfikacji obecności, rozpoznania konkretnego pasożyta, gatunku pokrewnego, ustalenia najlepszej strategi wobec miejscowych uwarunkowań technicznych. Identyfikujemy stawonogi traktując te stanowiące zagrożenie dla życia lub zdrowia człowieka priorytetowo.

Rejon

odpluskwianie mapa badań na obecność pluskiew lub innych pasożytów

Swoimi badaniami diagnostycznymi obejmujemy teren całej Polski. Oferta jest kierowana do osób prywatnych oraz instytucji.
Prosimy o kontakt w celu odpowiedzi na Państwa pytania.

Dyskrecja

dyskrecja odpluskwianie
dyskrecja

Nawet w wypadku obecności pasożytów nie ma obowiązku przekazywania danych do instytucji. Pasożyty nie należą do chorób o znaczeniu epidemiologicznym i nie podlegają obowiązkom ujętym w Ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (j.t. Dz.U. z 2013r. poz. 947 z późn.zm.) oraz Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 10 lipca 2013r. w sprawie zgłoszeń podejrzenia lub rozpoznania zakażenia, choroby zakaźnej lub zgonu z powodu zakażenia lub choroby zakaźnej (Dz.U. z 2013r. poz.848).

Obecność pluskiew nie zależy od poziomu utrzymania czystości w lokalu. Turystyka międzynarodowa (np. centra miast) oraz pojedyncze przypadki osób podróżujących lub przenoszących się z innych krajów – generują potencjalne zagrożenie. Najczęstsze występowanie pluskiew obserwuje się w hotelach, motelach, hostelach, pensjonatach, akademikach, domach opieki, noclegowniach, więzieniach oraz wszystkich innych typach budynków gdzie występuje duże zagęszczenie nocujących lub duża ich rotacja. W przypadku budynków wielorodzinnych ryzyko rośnie wraz ze wzrostem ilości lokali w budynku. Najmniejsze szanse przywędrowania pluskiew z zewnątrz istnieją w budynkach jednorodzinnych. Potężne budynki z wielkiej płyty obarczone są największym ryzykiem przechodzenia pomiędzy lokalami. Pierwotne ogniska występowania pluskiew w Polsce miały swoje źródła najczęściej wśród ludzi podróżujących z Anglii, USA, Francji, basenu Morza Śródziemnego, Bliskiego Wschodu oraz Azji. W tej chwili jest to już masz problem wewnętrzny. Populacja w Polsce stałą się samowystarczalna. Pluskwy posiadają wielu naturalnych wrogów (karaczany, skorki, mrówki, pająki, wije, drapieżne pluskwiaki) i rozwijają się lepiej bez obecności tych stawonogów. Pokutujące stereotypy są tym bardziej krzywdzące. Pełna dyskrecja w celu ochrony zleceniodawców oraz ich satysfakcja są naszymi priorytetami.

skutecznosc i ochrona odpluskwianie.pl
skuteczność i ochrona klientów

Serwis informacyjny prowadzony przez firmę:

Wystawiamy faktury VAT.

Serwis informacyjny powstał przy współpracy z AA PLUS Wrocław

powrót na stronę główną:

Copyright © 2011-2021 odpluskwianie.pl

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close